• Luxury Real Estate Agency

Сравнить Объекты

🎄 Новорічна акція в IZIHouse SCHOOL: знижка -30% на всі курси!🎄

⏳Кількість місць обмежена – встигніть купити місце заздалегідь. З 25 грудня по 6 січня IZIHouse SCHOOL пропонує унікальну можливість здобути якісну освіту у сфері нерухомості зі знижкою -30% від ціни на сайті на всіх курсах.

🔥 Список курсів, що беруть участь в акції:

❓ Чому варто обрати IZIHOUSE:

  • Практична спрямованість: Кожен курс розроблений з урахуванням сучасних вимог ринку та орієнтувань на здобуття практичних навичок.
  • Досвідчені викладачі: Наші спеціалісти мають багаторічний досвід у сфері нерухомості та готові поділитися своїми знаннями.
  • Гнучкий графік навчання: Ви можете навчатися у зручну для вас годину, поєднуючи навчання з роботою або іншими справами.
  • Можливість працевлаштування: Після завершення деяких курсів є можливість отримати роботу в агентстві нерухомості.

☕️ Не втратьте шанс змінити свою життя на краще!
Почніть новий рік із інвестицій у собі та своє майбутнє. Отримайте потрібну професію в сфері нерухомості та станьте частиною успішної індустрії.

ℹ️ Як скористатися акцією:

  1. Оберіть цікавий вам курс на нашому сайті.
  2. Напишіть нашому менеджеру у Telegram https://t.me/IZIHouse_official, і він допоможе вам.
  3. Або пройдіть реєстрацію та внесіть оплату зі знижкою -30% від ціни, зазначеної на сайті (наприклад, якщо ціна курсу $200, оплатіть лише $140).
  4. Почніть навчання у будь-яку зручну для вас годину та досягайте нових вершин!

Акція діє з 25.12 по 06.01 включно – кількість місць обмежена – встигніть попередньо.

⏬ Приєднуйтесь до IZIHOUSE та відкрийте для себе світ можливостей у сфері нерухомості!

IZIHOUSE #НерухомістьУкраїна #НавчанняНерухомість #КурсиОнлайн #АгентНерухомості #МаркетингНерухомості #ЕлітнаНерухомість #ПерепродажАвто #ОнлайнОсвіта #НоворічнаАкція #Знижка30 #ІнвестиціїВСебе #НовийРік2025 #ОсвітаДляУспіху #КарєраВНерухомості #НавчанняЗІЗнижкою